Mohu Vám nabídnout profesionální fotografie zhotovené v ateliéru, nebo fotografování s přirozeným světlem v přírodě. Pracuji s nejlepší profi fotografickou technikou a používám licencované programy pro úpravu fotografií. Technické možnosti jsou dnes opravdu neuvěřitelné a dají se vytvářet opravdu krásné fotografie. Stačí si jen hrát....:-)
BcA.Lucie Kalašová Chramostová
Vystudovala jsem výtvarnou fotografii na Slezské Univerzitě v Opavě. Ale než se tak stalo, tak jsem jako náctiletá byla připravována pro práci portrétního fotografa v tehdejším družstvu Fotografia, kde jsme byli cvičení v ateliérovém svícení, retuši a vyvolávání černobílých fotografií. S nástupem digitální fotografie se moje cesta od černobílé fotečky rozběhla hodně daleko a to do světa komerce, produktové a reklamní fotografie. Společně se svým manželem máme profesionální reklamní fotografické studio Dílna Kalaš.
Lucie Chramostová
+420 775 118 886
Chlum u Třeboně 248
Upozornění: na stránkách stále pracuji a upravuji je. Takže pokud se Vám bude zdát něco že je nedodělané nebo rozvrtané tak je to právě pro to. Pište, volejte. Děkuji
Back to Top